SR Guesthouse

Via Francesco Salata, 28 Interno 12,Piano 4, Rom, Italien - Nær transportmuligheder
7.5/10 · 59 anmeldelser

SR Guesthouse er et komfortabelt sted for at bo i Rom.

Placering

Gæstehus ligger i nærheden af Chiesa di Sant'Agapito, omkring 650 meter fra Teano metrostation. Victor Emanuel er ca. 15 minutters kørsel fra hotellet. Der er Marcianise busstoppested inden for 400 meter fra hotellet.

Mad & Drikkevarer

Waraku og London Cafè serverer et udvalg af måltider inden for 650 meter fra stedet.

Hvorfor vælge SR Guesthouse Rom?

Vælg værelse
  • Aircondition i alle enheder

  • Fælles køkken til gæsterne

  • Familieværelser til rådighed

  • Gratis WiFi til alle

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

  • Aircondition

  • Kæledyr ikke tilladt

General
  • WiFi
  • Aircondition
  • Kæledyr ikke tilladt
1/4

Internet

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

Serviceydelser

  • Vagtservice

I køkkenet

  • Fælles køkken
  • Kedel

På værelser

  • Klimaanlæg
  • Varme
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord

På badeværelset

  • Gratis toiletartikler

Enheder

  • Fladskærms TV

Generelle faciliteter

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Elevator
  • Brandslukkere

Kæledyr

  • Kæledyr ikke tilladt

Vigtig information

Indtjekning:
fra 13:00 indtil 23:00
Udtjekning:
fra 06:00 indtil 10:00
Licensnr.058091,058091-CAV-15839,IT058091B4B52HGNQZ

Hvornår bliver du?

Fra USD 83 per nat
Indtjekning 27 Jul 2026
Udtjekning 28 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af SR Guesthouse Rom

Beliggenhed af SR Guesthouse Rom

Via Francesco Salata, 28 Interno 12,Piano 4, Rom, Italien

 -  Nær transportmuligheder
Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om SR Guesthouse Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    100% Verificerede anmeldelser
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 83 per nat
    Indtjekning 27 Jul 2026
    Udtjekning 28 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    27 Jul 2026
    28 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    SR Guesthouse
    Indtjekning:
    fra 13:00 indtil 23:00
    Udtjekning:
    fra 06:00 indtil 10:00
    Licensnr.058091,058091-CAV-15839,IT058091B4B52HGNQZ